На главния изпълнителен директор на южнокорейската авиокомпания Jeju Air му е било забранено да напуска страната, съобщи южнокорейската полицията. Тази мярка беше предприета, след като един от самолетите на компанията се разби миналата седмица.
При инцидента загинаха 179 души, предаде АФП.
„Разследващият екип наложи забрана за пътуване на две лица, включително на главния изпълнителен директор на Jeju Air Ким Е-бе“, заявиха от полицията в провинция Южна Джеола, където се случи катастрофата в град Муан.
Още от Свят
Доналд Тръмп няма спирачки с диктаторите, обясни се в любов на Ким Чен Ун
"И ще видим какво ще се случи по-нататък“, удари го на романтика американският президент
Зеленски подписа за българските реактори, после изобличи манипулациите на Кремъл
"Сега всички чухме от Русия много предсказуемите, много манипулативни думи на Путин в отговор на идеята за прекратяване на огъня", заяви украинският президент
Мицкоски: Никакви промени в конституцията, България не спазва правата на малцинствата
Това заяви македонският премиер относно вписването на българите в конституцията на Северна Македония