Брониран инкасов автомобил разпиля торби с американски долари на магистрала в Сан Диего, което накара десетки превозни средства да спрат насред платното, блокирайки напълно трафика. Шофьори и пътници слязоха да събират банкнотите, разпръснати на широк периметър по пътя, става ясно от клип, публикуван в интернет.
Властите обясниха, че вратата на камиона се е отворила и няколко торби с пари са изпаднали от него в движение. Полицията призова всеки, който е взел пари от магистралата, да ги върне в офиса на банката, чиято собственост са.
Фактор
Властите обясниха, че вратата на камиона се е отворила и няколко торби с пари са изпаднали от него в движение. Полицията призова всеки, който е взел пари от магистралата, да ги върне в офиса на банката, чиято собственост са.
Още от Смотаняци
Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни
От Комисията за защита на потребителите обявиха, че извършват проверки за необосновано поскъпване
Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече
Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки
Калина Андролова: Цялата власт е в кръга на първия слуга на Радев, ще изтъргува и златните зъби на баба си
"Румен Радев няма стратегия, и никога не е имал! ", смята анализаторката