Състоянието му тази сутрин рязко се е влошило
Състоянието на 41-годишния мъж от Кайт къмпинг "Градина", който беше настанен преди три дни в бургаската болница с диагноза коронавирус тази сутрин се е влошило. Наложило се е да бъде интубиран. Това съобщи пред Нова ТВ директорът на РЗИ-Бургас д-р Георги Паздеров.
Припомняме, че днес започна масова дезинфекция на къмпинг "Градина" край Созопол. Причината е, че там бе установен първият летовник с коронавирус.
41-годишният софиянец пристигнал на къмпинг „Градина“ преди дни с вече ясни симптоми на заразата. Надявал се, че морето и чистият въздух ще го излекуват. Състоянието му се влошило и е приет болница. Още от рано сутринта специална машина започна масова дезинфекция на целия къмпинг.
От управата на къмпинга обясниха, че няма как да се направи пропускателен режим и да се проверяват за симптоми всички пристигащия летовници.
Фактор
Припомняме, че днес започна масова дезинфекция на къмпинг "Градина" край Созопол. Причината е, че там бе установен първият летовник с коронавирус.
41-годишният софиянец пристигнал на къмпинг „Градина“ преди дни с вече ясни симптоми на заразата. Надявал се, че морето и чистият въздух ще го излекуват. Състоянието му се влошило и е приет болница. Още от рано сутринта специална машина започна масова дезинфекция на целия къмпинг.
От управата на къмпинга обясниха, че няма как да се направи пропускателен режим и да се проверяват за симптоми всички пристигащия летовници.
Още от Улицата
Може ли финансовият ни министър да бъде по-образован?
Комисията по досиетата не е агенция по целесъобразност, а институция по закон с конкретен обществен мандат, свързан с достъп до архивите на нашето и вашето минало!
Млад мъж с аутизъм стана студент в лондонски университет
Майката на Иван-Александър, който е завършил успешно езиковата гимназия във Видин, призовава за финансова подкрепа
Тежка катастрофа блокира пътя Кюстендил - Дупница
За часове движението в двете посоки се пренасочваше по обиколни маршрути.