Пламъците на американско-израелските бомби ще "погълнат" Израел
Иранският президент Ебраим Раиси предупреди в сряда, че "пламъците на американско-израелските бомби" скоро ще "погълнат" Израел след смъртоносния удар по болница в Газа, при който загинаха много хора.
"Пламъците на американско-израелските бомби, хвърлени тази вечер върху палестинските жертви, ранени в... болницата в Газа, скоро ще погълнат ционистите", заяви Раиси според агенция ИРНА.
Израелската армия заяви, че ударът, който е засегнал болницата в Газа и при който са загинали най-малко 200 души според представители на „Хамас“, е бил ракета, изстреляна погрешно от палестински бойци от "Ислямски джихад"./БГНЕС
Фактор
"Пламъците на американско-израелските бомби, хвърлени тази вечер върху палестинските жертви, ранени в... болницата в Газа, скоро ще погълнат ционистите", заяви Раиси според агенция ИРНА.
Израелската армия заяви, че ударът, който е засегнал болницата в Газа и при който са загинали най-малко 200 души според представители на „Хамас“, е бил ракета, изстреляна погрешно от палестински бойци от "Ислямски джихад"./БГНЕС
Още от Свят
Заради украинските атаки в Кремъл заговориха за отлагане на изборите
За такова решение лобира Виктор Золотов, шеф на руската Национална гвардия, приятел и бивш бодигард на Путин
Съществуващата ваксина срещу ебола не спира смъртоносното огнище на болестта в Конго
Кризата е причинена от много рядък щам на вируса – Бундибугьо
Окупираният Севастопол остана без електричество след украински удари с дронове
Марионетният губернатор нареди през тази седмица съкратено работно време на градския транспорт и заведенията, както и намаляване на уличното осветление