"Изпитвам тъга всеки път, когато видя жена, плакала цяла нощ. И най-често причината за нейното състояние се оказва обвързаността ѝ с насилник, принадлежащ на миналото, а не на бъдещето."
Това написа във Фейсбук депутатът от "Продължаваме промяната - Демократична България" (ПП-ДБ) Христо Петров, по-известен като Ицо Хазарта.
Снощи преговорите между ГЕРБ и ПП-ДБ бяха взривени, след като вицепремиерът и външен министър Мария Габриел върна папката с първия мандат на президента. В последствие стана ясно, че имената на министрите в папката не са били докрай координирани между "некоалиционните" партньори.
Тази сутрин от ГЕРБ поискаха извинение от ПП-ДБ по повод изказванията им за Габриел, и в частност заради думите на финансовия министър Асен Василев, че тя е "най-новото и най-красивото лице на мафията". Лидерът на партията обаче заяви, че има път назад и те са готови да продължат разговорите за кабинет. Очаква се коментарът на ПП-ДБ, които засега запазват мълчание.
България
Ицо Хазарта: Винаги изпитвам тъга, когато видя жена, плакала цяла нощ.
Автор: Димитър Иванов

Христо Петров
Още от България
102 000 лв. бонуси за една преклонена главица, а за най-бедните пенсионери - 50 лева
Отношението към възрастните хора е в стил "бащицата дава", а правилното е тези 50 лв. да са включени в пенсиите им
Венко Сабрутев: Няма да подкрепим вота на "Възраждане", в този момент това е саботаж
МВР бламира европрокуратурата в разследването на "Булгартрансгаз" и пречи хората, които крадат средства, да влязат в затвора
Росен Желязков: НАТО продължава да е основен гарант за нашата свобода и сигурност
На 29 март 2004 г. страната ни направи своя стратегически избор, присъединявайки се към Северноатлантическия пакт заедно с още шест източноевропейски държави