7 Април, 2026

Иван Костов не допусна Лустрация и облагодетелства с приватизацията главно червените ДС барони!

Иван Костов не допусна Лустрация и облагодетелства с приватизацията главно червените ДС барони!

Снимка: Архив на Faktor.bg

Бившият премиер е най-добрият продукт на БКП и Луканов, но в мемоарите му няма да чуете и дума за това

Евгений Михайлов

Днес чета, че Иван Костов е заявил в интервю за "Дойче веле": "Елитът на БКП и тайните служби извършиха огромен саботаж срещу европейската модернизация на страната, отклониха я от демокрацията".
Това го казва човекът, който в периода 1997-2001 не допусна Лустрация и облагодетелства с приватизацията главно червените ДС барони!

На Костов принадлежи и сакралната фраза 

"Животът е по-силен от скрупулите!"

 Казана е по повод на въпрос "Защо колите на СДС са застраховани в СИК?".
Костов никога не е крил, че е почитател на Николо Макиевели.
Чувам, че някои среди сега дори го припознават като "равно отдалечен експерт" кандидат за премиер. !?.
По този повод си припомних интервюто ми отпреди 10 години: "Костов е най-добрият продукт на Луканов и БКП"
В него са казани истини, базирани на факти и документи, които няма да срещнете в мемоарните книги на Иван Костов за "истината за прехода".
Припомням го днес и на вас.

П.П. За съжаление младите хора ще бъдат излъгани за пореден път с костовите "мемоари".

Сподели:

Коментари (0)

Търсят близки на висялото от балкон дете, за да станат приемно семейство и на 2-те деца

Търсят близки на висялото от балкон дете, за да станат приемно семейство и на 2-те деца

Тяхното настаняване в приемно семейство, което е готово да приеме двете деца едновременно е "изключително важно, за да може да се запази емоционалната връзка между тях", поясни служебният министър на труда и социалната политика Хасан Адемов

Как БГ шофьорите да доказват в чужбина, че са минали технически преглед?

Как БГ шофьорите да доказват в чужбина, че са минали технически преглед?

В края на 2025 година окончателното становище на Върховния административен съд отмени издаването на физически стикери за преминат технически преглед. В съответствие с европейска директива документите на хартия бяха заменени с електронни удостоверения.

Инициатива „Приеми ме“ търси приемни семейства, намалели с 20% за последните 5 г.

Инициатива „Приеми ме“ търси приемни семейства, намалели с 20% за последните 5 г.

Информационната кампания за популяризиране на приемната грижа е по проект, финансиран по Програма „Развитие на човешките ресурси“. Инициативата "Приеми ме" се осъществява с подкрепата на Българската православна църква.