Със среща с актива на ДПС в Търговище продължи предизборната обиколка в Североизточна България на председателя на ДПС Делян Пеевски.
Вие сте на ход, вярвам, че всичко ще е както трябва, каза Пеевски, след като се информира за хода на подготовката за вота в неделя. Толкова много неща имаме да правим за хората, напомни лидерът.
На предизборната среща присъстваха зам.-председателят на ДПС и водач на листата на ДПС в Търговище Джейхан Ибрямов, областният председател на ДПС Търговище Хамди Илиязов, зам.-председателите на ДПС Йордан Цонев, Халил Летифов и Станислав Анастасов, кметът на община Белица и член на ЦОБ на ДПС Радослав Ревански, съпредседателят на Младежко ДПС и кандидат за член на ЕП Танзер Юсеинов, Имрен Мехмедова - кандидат за член на ЕП, кметът на община Опака Гюнер Ашимов, кандидатите за народни представители от листата на ДПС в Търговище.
Делян Пеевски посети храма “Свети Йоан Рилски” и Районното мюфтийство в Търговище.
![Делян Пеевски, председател на ДПС, посети Търговище](/static/downloads/uploads/Izbori-2024/peevski_targoviste.jpg)
Още от Избори 2024
ЦИК: ГЕРБ - 26.46%, ПП-ДБ - 14.38%, Възраждане - 13.46% при 98.30% обработени протоколи
ЦИК: ГЕРБ - 26.08%, ПП-ДБ - 14.76%, Възраждане - 13.81% при 82.42% обработени протоколи
Гледай Молдова и мисли за България
Кремъл отлично разбира, че докато страната ни е в ЕС и НАТО влиянието може да бъде само хибридно