29 Юли, 2026

Израел нанесе удари срещу 25 обекта на "Хизбула" в рамките на час

Снимка: архив - EPA/BGNES

Става дума за обекти в Набатие, Баалбек, долината Бекаа, южната част на Бейрут и покрайнините на ливанската столица

Израелската армия (ЦАХАЛ) съобщи, че за един час нейните сили са нанесли удари по около 25 цели на ливанската терористична групировка "Хизбула", съобщи АФП.

„Сред поразените цели са командните центрове на Изпълнителния съвет, както и центровете за контрол и събиране на разузнавателна информация, където се намират командири и оперативни работници на Хизбула“, уточняват от ЦАХАЛ.

Ударите са нанесени срещу обекти в Набатие, Баалбек, долината Бекаа, южната част на Бейрут и покрайнините на ливанската столица. /БГНЕС

Сподели:
МО май ще остане без "нови"  МиГ-29, преговорите  Украйна - Полша са излезли от задънената улица

МО май ще остане без "нови" МиГ-29, преговорите Украйна - Полша са излезли от задънената улица

„България иска да ги закупи от нас. Добре е, че има такова предложение", заяви министър Косиняк-Камиш

Проиранските въоръжени групировки в Ирак заплашват с "неизбежен" отговор на американско-саудитските въздушни удари

Проиранските въоръжени групировки в Ирак заплашват с "неизбежен" отговор на американско-саудитските въздушни удари

По-рано ракета, изстреляна от иракска земя удари Саудитска Арабия

Страх от мобилизация: Руснаци трескаво търсят жилища в Армения

Страх от мобилизация: Руснаци трескаво търсят жилища в Армения

Брокерите в Армения споделят и, че новата вълна в търсенето на жилища е започнала през май и продължава да се засилва

Коментари (0)