"Ще се възползваме от всяка възможност да задълбочим постиженията си", каза израелският началник на щаба Еял Замир пред войници, съгласно официално изявление на армията
Началникът на щаба на израелската армия генерал-лейтенант Еял Замир заяви в петък, че израелските сили „смазват иранския терористичен режим" и ще използват всяка възможност да задълбочат постиженията си. Изявлението идва ден след като той обяви, че съвместната американско-израелска кампания срещу Иран е навлязла в нова фаза.
„Ние смазваме иранския терористичен режим и ще се възползваме от всяка възможност да задълбочим постиженията си", каза Замир пред войници, съгласно официално изявление на армията.
В четвъртък началникът на щаба бе предупредил, че военната кампания е преминала в своята „следваща фаза", и заяви, че Техеран може да очаква „допълнителни изненади". |БГНЕС, АФП
Още от Свят
Рубио: Лидерите на Куба да проведат истински реформи преди да е станало твърде късно
"През мандата на сегашната администрация ние предложихме на Куба помощ, съдействие за възстановяване и обещание за нови отношения между нашите две държави, стига режимът да се съгласи да проведе политически и икономически реформи"
Жертвите на земетресенията във Венецуела вече са над 4300
Венецуелски и чуждестранни доброволци оказват медицинска помощ в палатки, разположени на открити места
Хиляди се събраха на годишинината от геноцида в Сребреница, погребаха останките на още 10 жертви
Изминаха 31 години от зловещите събития, останките на около 900 жертви все още не са открити