В политиката няма по-добро от личния пример. Кой от партийните ни лидери има повече от едно дете? За три не смея и да питам. Така коментира във фейсбук кандидатът за независим депутат Георги Кадиев предизборните мантри на БСП, че българите ще станат 9 милиона българи и нито един от тях няма да е беден.
Когато обещаваш, трябва да знаеш и как ще го изпълниш. Например обещанието за 9 млн. българи. Което няма да се постигне с 50 лв. данъчно облекчение месечно, пише Кадиев и предлага няколко крути мерки:
1. Забрана на абортите
2. Режим на тока всяка вечер
3. Безплатна виагра
4. Обратно въвеждане на изходните визи
5. Задължение всяка жена да има 3 деца (в Китай го правят в обратна посока)
6. Ергенски данък
Кое от това е готово да приеме обществото? Подозирам, че нито едно.
Самият Георги Кадиев има три деца.
Още от България
В НС гласуват на първо четене Държавния бюджет с рекордни приходи и разходи
Недостигът на средства в бюджета е в размер на 7,2 млрд. евро и се предвижда годината да завърши със свръхдефицит от 5,7%
Милошев: Обявих за нищожен протокол от зам.-министър за заплатите в НДК и поисках възстановяване на сумите
На запитване ще се потърси ли отговорност на зам.-министъра, ако има закононарушение, министърът на културата отговори: Не е имал правото да подпише такъв документ. Вероятно ще се потърси отговорност и за това.
Комисията по досиетата, която кабинетът "Радев" иска да закрие, освети нова порция агенти на ДС
Обект на проверка са неправителствени организации у нас, като според статистиката около 26 000 са регистрираните юридически лица с нестопанска цел в България