3 Февруари, 2026

Кадиев сърдит на Би Ти Ви, прецакали го по темата за Митьо Очите

Кадиев сърдит на Би Ти Ви, прецакали го по темата за Митьо Очите

Георги Кадиев

Ако бяха Цветанов, някой от Позитано или Карадайъ, нямаше да си го позволят, отсече бившият депутат

Бившият депутат от БСП Георги Кадиев се възмути от Би Ти Ви, заради това че телевизията го поканила в сутрешния си блок, а се оказало, че за участието му по темата за Митьо Очите няма достатъчно време. Това става ясно от пост на страницата му във Фейсбук, в който не крие разочарованието си от некоректното отношение от страна на медията. 

Ето какво написа бившият червен депутат: 

"Тази сутрин бях поканен в бТВ. Не съм го искал, не съм настоявал. Тяхна идея беше. Затова считам за крайно непрофесионално, когато решиш да удължиш времето на предния гост и просто да отрежеш следващия. Така не се прави. И когато телевизия не уважава гостите си, няма защо те да уважават телевизията.

Най-дразнещото е не това, че не съм бил в ефир. Отдавна нямам нужда от това. Има и други начини да кажа какво мисля. Най-дразнещото е, че ако беше примерно Цветан Цветанов или някой от Позитано, или Каракачанов или Карадайъ, нямаше да си го позволят. 

Ето така (поне за мен) медии се превръщат в част от същата система, която ни убива и която искаме да променим. И няма смисъл и ние да участваме в това. А какво щях да кажа в бТВ, очаквайте в следващия ми пост." 

 
Сподели:

Коментари (0)

Борисов: България в момента е във всички топ 10, които има

Борисов: България в момента е във всички топ 10, които има

Добави, че няма никакъв контакт с Румен Радев, откакто той е напуснал президентството. "Той си прави партия, аз си гледам моята", каза лидерът на ГЕРБ

Борисов: Когато греша, си признавам - правя изводи и не се хващам на хора и ръченици (обновена)

Борисов: Когато греша, си признавам - правя изводи и не се хващам на хора и ръченици (обновена)

Той посочи, че при избора на шеф на БНБ е настоял да бъде избран човек, с когото да се гарантира влизането на България в еврозоната

 Путин и престолонаследникът на Саудитска Арабия са обсъдили  ОПЕК+

Путин и престолонаследникът на Саудитска Арабия са обсъдили ОПЕК+

Двамата са се договорили за по-тясно взаимодействие между двете страни, съобщи Кремъл