От началото на месеца катастрофите в страната са 96, с четирима загинали и 110 пострадали
Камион прегази пешеходец на бул. „Шипченски проход“ в София. Инцидентът е станал до ул. „Иван Димитров-Куклата“, край спирка на трамвай №20
Камионът е влачил ударения пешеходец, на възраст около 75-80 г. После е избягал от мястото на инцидента. Възрастният мъж е починал на място.
При катастрофи през изминалото денонощие в страната е загинал един човек, а 17 са ранени, съобщиха днес от МВР.
16 са инцидентите на пътя за изминалите 24 часа с пострадали и загинал. В столицата са регистрирани четири тежки и 22 леки произшествия, четирима са пострадали.
От началото на месеца катастрофите в страната са 96, с четирима загинали и 110 пострадали.
Още от България
ЦИК прие хронограмата за изборите за президент и вицепрезидент нн 25 октомври
До 17:00 ч. на 9 септември партиите и коалициите подават заявления в ЦИК за регистрацията за участие в изборите за президент и вицепрезидент. Също до 9 септември ЦИК регистрира партиите и коалициите за участие във вота.
Ивайло Мирчев: Има риск руски нефт да бъде представян като казахстански в "Лукойл Нефтохим Бургас"
" В британските документи не пише, че кабинетът е извършил някакъв дипломатически подвиг .Самото британско финансово министерство изрично записва, че уведомяването за дейност по лиценза не представлява удостоверяване, че въпросната дейност действително е разрешена", пише той
Радев омайва синдикатите: Ангажирани сме с устойчивото развитие на българската енергетика
В срещата участваха вицепремиерът и министър на финансите Гълъб Донев, вицепремиерът Атанас Пеканов и министърът на енергетиката Ива Петрова.