Социологът разчете и думите на Борисов
Очаквам разлика по-малко от тази, която виждаме в подкрепата на Фандъкова и Манолова. Виждаме разкъсване на избирателите в София. Виждаме, че голяма част от симпатизантитe на „Демократична България“ и на „Спаси София“, както и на ВМРО са гласували за Мая Манолова. Но нека да видим окончателните резултати, очевидно няма голяма мобилизация в БСП. Това каза по Нова ТВ социологът Кънчо Стойчев.
Манолова върви нагоре, но не очаквам да прави политически проект. Не мисля, че политическата й кариера е приключила, защото тя не се свързва само с правенето на партии. Пътят напред не е само през партиите, подчерта социологът, посочи той и обясни, че не може да се говори, че Манолова е най-проваленият политик.
Това е несериозно. Как може да се говори за провал, след като досега не е имало от години балотаж за кмет на столицата, аргументира позицията си Стойчев.
Той се опита и да разчете и коментара на премиера Бойко Борисов относно представянето на ГЕРБ на изборите.
Аз съм учуден, че имаме такъв добър резултат след 15 години, това каза в подтекст премиерът, посочи Стойчев и добави: Той разбира какво му казват хората. Най-вероятно ГЕРБ ще си изкара мандата.
Още от България
12 мигранти избягаха от центъра в село Пъстрогор
След като са разбили решетките мъжете са се покатерили на гаражна сграда в двора и са успели да преодолеят високата ограда
Радан Кънев: Не се учудвайте на ареста в Струмяни
"Там, където няма обществена подкрепа и обществена защита на либералната демокрация, е съвсем естествено да арестуват и журналисти, и активисти, защото "пречат" на властта", пише той
БНТ отговори на Васил Терзиев за избора на домакин на „Евровизия 2027“
Обръща се внимание, че БНТ е задължена да внедри стандартите на EBU, въпреки това, кандидатурата е възможност градът домакин да допринесе със собствени идеи