България
Мартин Захариев: Предложеното правителство от ГЕРБ ще се появи отново в следващия парламент
Готвим се за дълъг мач
Един от кандидатите за министър от провалилия се проектокабинет "Габровски" Мартин Захариев посочи пред БТВ, че не очаква кабинет с втория мандат. "Ние влязохме в този мач с ясното съзнание, че няма да стане. Ние сме хора реалисти, наясно сме със състоянието на българския парламент. Направихме го, защото се готвим за дълъг мач”, каза Захариев.
Според него предложеното правителство от ГЕРБ ще се появи отново на дневен ред, но в следващия парламент.
Още от България
Вили Лилков: Zлото може да бъде преборено само с общ фронт срещу Радев, без предварителни условия
"Слушайте и помнете! Нито една партия или коалиция не може сама да се пребори с това Zло, което си причинихме всички, нито една партия или коалиция не може да спечели президентските избори и да спре опасния завой, който започват Румен Радев и болшевиките около него"
Анна Бодакова: Не сме гласували за по-малко Сарафов
От „Демократична България“ предлагат срокът за дисциплинарни производства да бъде увеличен на две години, а магистрати с висящи дисциплинарни процедури да не могат да избегнат санкции чрез подаване на оставка
Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула
"Дали, че ще подкрепяме Киев до последна капка кръв или че няма да покрепяме Киев оттук нататък с нищо и никога!", пише тя