4 Февруари, 2026

Кандидат за кмет стяга джип като изборен подарък

Кандидат за кмет стяга джип като изборен подарък

Хората от пазарджишкото село разказват, че това не е първата кола, която кандидат-управника подарява

Два дни преди изборите, на митинг един от кандидат-кметовете за пазарджишко село предлага на избирателите подарък – лек автомобил, информира Би Ти Ви.

Видеозапис от празненство показва как въпросният човек стимулира хората да гласуват за него и за друг кандидат-кмет.

Автомобилът, който подарява, е лично негов. В селото разказват, че това не е първата кола, която кандидат-управникът подарява.

След предните кметски избори, подарък получават Георги Златанов и съпругата му.

Прокуратурата вече проверява случая, а кое е селото и кои са участниците в агитацията, очаквайте след края на изборния ден.
Сподели:

Коментари (0)

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Дипломатическите и военни провокации, демонстрирани тази седмица, предвещават предстоящи напрегнати преговори - Техеран е решен да обърне нещата и да окаже натиск върху САЩ, докато Тръмп трупа сили в региона в опит да накара Иран да преговаря по неговите условия, пише Wall Street Journal

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Те се подлагат на чудовищна трансформация, за да отговорят на натиска, създаден с цел печалби

СО реши: Край на злоупотребите  в два ключови за София буферни паркинга

СО реши: Край на злоупотребите в два ключови за София буферни паркинга

Решението е на зам.-кмета по транспорт Виктор Чаушев, което реално слага точка със злоупотребите на функцията "паркирай и пътувай" в паркинга на "Джеймс Баучер" и "Стадион Васил Левски"