16 Януари, 2026

Карадайъ обеща пресконференция, ще дава отговори за Делян Пеевски

Карадайъ обеща пресконференция, ще дава отговори за Делян Пеевски

Мустафа Карадайъ

Отново скочи срещу патриотите, които съсипвали демокрацията

Председателят на Движението за права и свободи обеща да даде в следващите дни пресконференция. На нея той заяви, че ще отговаря на въпроси за депутата и бизнесмена от партийната си група. Карадайъ не уточни кога точно ще даде възможност на журналистите да зададат въпросите си. Той също така не отговори и дали на брифинга ще присъства самият Делян Пеевски. Той атакува патриотите.

"В такива ситуации, ако Валери Симеонов не подава оставка, подава оставка цялото правителство. Така е в нормалните демокрации. Ех, ние сме в България", коментира Карадайъ. За пореден път председателят на ДПС предупреди, че демокрацията у нас е застрашена, както и етническият модел - именно заради участието на националистите в управлението.

Сподели:

Коментари (0)

Кристина Петкова, ПП-ДБ, :  "Възраждане" са кукла на конци на ГЕРБ, вчера го доказаха

Кристина Петкова, ПП-ДБ, : "Възраждане" са кукла на конци на ГЕРБ, вчера го доказаха

Тя напомни, че Борислав Сарафов "отдавна трябваше да напусне своя кабинет, избира го ВСС с изтекъл мандат":

Административният съд отмени забраната за пиене на алкохол на открито в Русе

Административният съд отмени забраната за пиене на алкохол на открито в Русе

През лятото на 2025 година в Русе беше въведена забрана за употреба на алкохол на открито по предложение на общинските съветници от групата на ВМРО

Борисов: ПП-ДБ с нищо друго не могат да се похвалят, освен да викат "мафия" и "мутри"

Борисов: ПП-ДБ с нищо друго не могат да се похвалят, освен да викат "мафия" и "мутри"

Според лидера на ГЕРБ коалицията на ПП, ДСБ и Да, България продължават да са лицемери, а кметът им Васил Терзиев е пълен провал