4 Юни, 2026

Сблъсък между микробус и кола при 167 км. затапи АМ Тракия в посока София

Снимка: БГНЕС

Движението към София е ограничено, като активната и изпреварващата ленти са блокирани. Трафикът в аварийната лента се регулира от "Пътна полиция".

Тежка катастрофа между микробус и лек автомобил ограничи движението по автомагистрала "Тракия"

При километър 167 са се сблъскали лек автомобил и микробус с ремарке. Инцидентът е станал в 09.33 часа тази сутрин. Движението към София е ограничено, предаде БГНЕС. Активната и изпреварващата ленти са блокирани. 

Полицията в Стара Загора съобщи, че водачите и на микробуса, и на лекия автомобил са проверени за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати.

Оказва се медицинска помощ на пострадала жена.

Трафикът в аварийната лента се регулира от "Пътна полиция". 

Сподели:
"Ще бъдем разумна и твърда опозиция" - Николай Нанков, зам.-председател на регионалната комисия в НС

"Ще бъдем разумна и твърда опозиция" - Николай Нанков, зам.-председател на регионалната комисия в НС

"Ще вложа цялата си експертиза в усилията си да защитавам интересите на гражданите в законодателството в двата ресора - не с шум, а с незаобиколими аргументи"

Според Райчев, евроскептицизмът на Радев не е проруски, а проамерикански

Според Райчев, евроскептицизмът на Радев не е проруски, а проамерикански

"Радев продължава с критиката си към войната в Украйна. Тръмп говори точно това.“

Шишков: При незаконното строителство в местността  "Баба Алино" се е действало от сериозна организация, надпартийна

Шишков: При незаконното строителство в местността "Баба Алино" се е действало от сериозна организация, надпартийна

Регионалният министър отбеляза, че към момента се извършват и проверки в Община Варна

Коментари (0)