"Това, което се случва на Васил Терзиев, е политически саботаж. Не му се дават 100 милиона лева в общинската програма", заяви той
България ще стане по-богата и по-успешна, ако сме в центъра на Европа и нямаме корупция. Знаем нашия път, вярвам, че това е пътят на България да успее повече. Тази увереност изрази в интервю за "Панорама" съпредседателят на "Продължаваме Промяната" Кирил Петков.
"Това е единственият път за България, по който всички ще продължим напред", убеден е той.
"Няма да влизаме в махленски разпри с другите политици. Дълбоко вярваме, че българите ще живеят по-добре, когато влезем в Еврозоната", подчерта Петков.
"Това, което се случва на Васил Терзиев, е политически саботаж. Не му се дават 100 милиона лева в общинската програма. Общинският съвет му смени бордовете на транспортните дружества. Хем държавата не му дава пари, хем Общинският съвет го саботира. Има качествени хора, на които трябва да се помогне в транспортния сектор, но не може всички софиянци да стават заложници. Виновниците не са хората от транспортния сектор. Пеевски и Борисов организираха това събитие. Ясно ни е, че искат да саботират кмета Терзиев. Тези двамата се правят на много силни и на голяма работа на цената на комфорта на столичани. Ако някой си мисли, че подобни политически игрички ще успеят, нека знае, че няма да се получи", подчерта още той.
Последвайте канала на
-
Хаха
07:51, 17 Май, 2025Киро пак ли прияде с пищата! За идиоти ли ни мислите
Още от България
Гълъб Донев: Закриваме Комисията по досиетата защото агентите за проверка са малко, а щатът на Комисията е раздут
Вицепремиерът обясни и каква е философията на бюджет 2026, като изтъкна, че най-кресливи са тези, които са им оставили едно много лошо наследство
Христо Панчугов: Позицията на кабинета - налага се да похарчим едни пари, е откровено безобразие
Когато говори за мир, посланието на Радев е - Украйна да се предаде, да умре, а хората да спрат да се борят за свободата си, подчертава политологът
Днес е първият протест срещу управлението на Румен Радев – изходът зависи от нас
Правителството ще продължи неотклонно своите политики, прикрити зад познатите пропагандни клишета с дефанзивно ударение: „защита на националния интерес“, „защита на българския суверенитет“, „защита на българския патриотизъм“, но чрез тях ще обслужват руските геополитически интереси