Кирил Петков пристигна на организираното от изданието „The Economist“ събитие „The World Ahead 2022” в столичен хотел в последния момент. Премиерът "финтира" репортери и не отговори на въпросите по повод критиките на Румен Радев срещу правителството.
Припомняме, че днес президентът коментира като "прибързано" посещението на Петков в Северна Македония и намекна, че е взел нещата в свои ръце. Радев заяви, че поддържа връзка с колегата си Стево Пендаровски. Той отправи забележка на правителството и за смяната на борда в "Булгаргаз", чийто шеф беше началник в служебен кабинет на държавния глава. Преди 2 седмици депутатът от ГЕРБ-СДС предупреди управляващите, че скоро ще се стигне до тежък конфликт между "Дондуков" 2 и съседната сграда на Министерския съвет. Колегата му Тома Биков допълни, че до напрежение ще се стигне заради рокадите в "Булгаргаз".
Още от България
Родолюбци почитат кончината на ген. Иван Колев и Райна Княгиня
Организатори са „Сите българи заедно“, Общество „Ген. Иван Колев“ и Атлантически съвет на България
Емилия Милчева: Да не правим преждевременно „Ода на радостта“ за Йотова, защото ще има балотаж
Технологията на ГЕРБ е с разсейване на гласовете друг да спечели президентския вот
НС приема правилата за избор на ръководители на НЗОК
До необходимостта от избор се стигна, след като в началото на юли парламентът гласува оставките на предишното ръководство на касата