"Ако се отива към избори, този път ни трябва парламентарно мнозинство, при което да не си задаваме въпроси дали ще има подкрепа за антикорупционни закони без компромиси, за прозрачно разходване на публичните и общински средства в полза на хората и за политики за народа, а не за избрани фирми?!"
Това написа във Фейсбук премиерът в оставка Кирил Петков. "Каузата е България без задкулисие! Независимо от всичко, ще продължаваме да се борим всеки ден, за да си отвоюваме държавата. Продължаваме промяната!", написа още Петков.
Още от България
Смайващо! От МВнР поискали разговор с министъра на външните работи на Иран, чакали почти месец
Поради разминаване в програмите на двамата министри той се състоя чак на 30 юли. Това поне казаха от Министерството на външните работи (МВнР) за БТА
Иво Сиромахов: Моят президент! Това е Кобилкина
"Трябва да е жена. Видяхме, че мъжете в политиката не стават за нищо", смята той
През първата сесия на НС са задали 21 въпроса към Радев и вицепремиерите на блицконтрол
В 52-рото НС са постъпили общо 163 законопроекта, като 114 от тях са внесени от народни представители.