Петков: На исторически водел сме – да продължим промяната или да се върнем към задкулисието
Днес се намираме на исторически вододел…Имаме възможност да продължим промяната – България да бъде законова държава или риска да се върне назад към задкулисието и чуждите интереси. С тези думи започна обръщението си премиерът в оставка Кирил Петков.
Няма да допуснем шепа хора да ограбват обществените средства, чужди дипломати да дават ултиматуми, прокурори да не раздават правосъдие.
Той призна, че има различия с БСП и ИТН, но нищо не може да бъде по-важно от просперитета на България, категоричен бе той.
Кирил Петков очерта основните приоритети на управляващите през следващите 6 месеца.
Той призова всички да се обединят около програмата, която той очерта.
Петков обясни и мотивацията да предложи Асен Василев за нов премиер.
Време е да запретнем ръкави и да си свършим работата докрай, завърши обръщението си Кирил Петков.
Още от България
Вили Лилков: Zлото може да бъде преборено само с общ фронт срещу Радев, без предварителни условия
"Слушайте и помнете! Нито една партия или коалиция не може сама да се пребори с това Zло, което си причинихме всички, нито една партия или коалиция не може да спечели президентските избори и да спре опасния завой, който започват Румен Радев и болшевиките около него"
Анна Бодакова: Не сме гласували за по-малко Сарафов
От „Демократична България“ предлагат срокът за дисциплинарни производства да бъде увеличен на две години, а магистрати с висящи дисциплинарни процедури да не могат да избегнат санкции чрез подаване на оставка
Калина Андролова: Чакаме да видим какво Румен Радев ще каже на Урсула
"Дали, че ще подкрепяме Киев до последна капка кръв или че няма да покрепяме Киев оттук нататък с нищо и никога!", пише тя