4 Февруари, 2026

Кметът на Тетевен бе удостоен с юбилеен медал

Кметът на Тетевен бе удостоен с юбилеен медал

снимка: пресцентър на община Тетевен

Отличието се присъжда за принос към съхраняване на военната ни история и активна военно-патриотична дейност в Общината

Кметът на Община Тетевен – д-р Мадлена Бояджиева бе удостоенa с юбилеен медал „80 години от победата над хитлерофашизма (1945-2025)“. Отличието бе връчено от членовете на Общинската организация на Съюза на ветераните от войните на България (СВВБ) в гр. Тетевен.

Медалът беше връчен след решение на Изпълнителното бюро на Съюза и Заповед на председателя на СВВБ – полк. от запаса Анани Христов, за принос към съхраняване на военната ни история и активна военно-патриотична дейност в Община Тетевен.

С отличието бе удостоен и председателят на ОбС-Тетевен – Мария Стойчева.

Сподели:

Коментари (0)

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Те се подлагат на чудовищна трансформация, за да отговорят на натиска, създаден с цел печалби

СО реши: Край на злоупотребите  в два ключови за София буферни паркинга

СО реши: Край на злоупотребите в два ключови за София буферни паркинга

Решението е на зам.-кмета по транспорт Виктор Чаушев, което реално слага точка със злоупотребите на функцията "паркирай и пътувай" в паркинга на "Джеймс Баучер" и "Стадион Васил Левски"

Стартира нова проверка на агенти на ДС, замесени в приватизацията през 2000 година

Стартира нова проверка на агенти на ДС, замесени в приватизацията през 2000 година

Проверката за приватизация по отраслови министерства през 2000 г. обхваща приватизирани държавни предприятия по 744 договора, а обект на проверка са 5 976 лица