22 Декември, 2025

Кобрата излиза срещу Кевин Джонсън тази вечер в „Арена Армеец”

Кобрата излиза срещу Кевин Джонсън тази вечер в „Арена Армеец”

Кубрат Пулев

В рамките на боксовата гала вечер ще има общо 10 мача

Кубрат Пулев срещу Кевин Джонсън! Големият боксов мач, на който Кобрата ще защити интерконтиненталната си титла е тази вечер в зала „Арена Армеец“, съобщава Нова ТВ.

В рамките на боксовата гала вечер ще има общо 10 мача. На ринга ще се качи и братът на Кубрат – Тервел Пулев за третия си мач като професионалист.

Мачът ще се излъчва по Диeма спорт 2 и онлайн на Play.Gong.bg.

Aмериканецът се закани, че ще си тръгне от София с титлата и българска жена.

Кобрата обаче е категоричен, че Кевин Джонсън няма да му отнеме поясa, който спечели именно в зала „Арена Армеец“ в края на миналата година. 
Сподели:

Коментари (0)

Стефка Костадинова: Как ще ме зачеркват - имам почти 40-годишен световен рекорд

Стефка Костадинова: Как ще ме зачеркват - имам почти 40-годишен световен рекорд

Думите "задраскана от Международния олимпийски комитет" изрече по неин адрес генералният секретар на БОК - Данаил Димов, който коментира ситуацията около Олимпийския комитет след отмяната на едно от делата срещу Костадинова

Фейгин събра погледите в приказно шоу на Ледения парк в София

Фейгин събра погледите в приказно шоу на Ледения парк в София

Българската звезда в световното фигурно пързаляне беше търсена от стотиците фенове за автографи, снимки и селфита. Спиращият дъха спектакъл беше една от последните нейни изяви преди започващите на 6 февруари в Милано Кортина зимни олимпийски игри.

БОК: Стефка Костадинова е вън от списъка на Международния олимпийски комитет

БОК: Стефка Костадинова е вън от списъка на Международния олимпийски комитет

Тя е задраскана от Международния олимпийски комитет, коментира на среща с журналисти генералният секретар на Българския олимпийски комитет Данаил Димов