14 Юни, 2026

Кобрата се изправя срещу Джошуа, договарят датата и мястото на мача

Кубрат Пулев

Два са вариантите - 28 септември в Кардиф или 11 ноември в Лас Вегас

Щабът на световния шампион Антъни Джошуа постигна окончателно договорка за мач с претендента Кубрат Пулев за титлата във версия IBF, съобщи ESPN.

Според информацията двете страни са се спрели на датата 28 октомври, а мястото е Милениъм Стейдиъм в Кардиф. Другият вариант остава Лас Вегас на 11 ноември, като в близките дни окончателно ще бъде потвърдено къде ще се проведе срещата, съобщава БНТ.


Както е известно, Джошуа спечели шампионския пояс след победа над Владимир Кличко. Джошуа трябваше да даде реванш на Кличко на 2 декември, но украинецът прекрати състезателната си кариера и претендент за титлата стана Кубрат Пулев.

Сподели:
Мондиал, пълен с рекорди и скандали, и наркоакция на втория ден

Мондиал, пълен с рекорди и скандали, и наркоакция на втория ден

Още по време на откриващата церемония в Торонто канадските привърженици създадоха първи мигове на напрежение, като освиркаха излизането на американския флаг на терена

Блясъкът на Световното по футбол на яркия фон на картелната криза в Мексико

Блясъкът на Световното по футбол на яркия фон на картелната криза в Мексико

Четири месеца след като спазъм от картелно насилие парализира Гуадалахара и околния щат Халиско, мексиканските власти организират охрана за много милиони долари, за да убедят света, че турнирът е безопасен

Мондиал 2026: Световното в Америка, което променя футбола завинаги

Мондиал 2026: Световното в Америка, което променя футбола завинаги

48 отбора, 104 мача, рекордни приходи –с домакинството на три страни - САЩ, Канада и Мексико, започва нова ера в историята на футбола

Коментари (0)