Кола се самозапали и изгоря напълно на столичния булевард "Шипченски проход" в петък. Инцидентът станал пред сградата на румънското посолство. Според очевидци в автомобила е имало двама мъже, които са успели да излязат от нея преди тя да пламне. От МВР потвърдиха за NOVA, че пострадали при инцидента няма.
От кадри, изпратени ни от очевидци, се вижда, че камион с газови бутилки се опитва да мине по пътното платно, където гори колата, но служители на жандармерията го отбиват от пътя. До горящия автомобил в един момент спира и трамвай. След намесата на огнеборците, пожарът е овладян.
Фактор
От кадри, изпратени ни от очевидци, се вижда, че камион с газови бутилки се опитва да мине по пътното платно, където гори колата, но служители на жандармерията го отбиват от пътя. До горящия автомобил в един момент спира и трамвай. След намесата на огнеборците, пожарът е овладян.
Още от Улицата
Дошло е време за гражданска партия - кой, ако не площадът, може да я роди?
Следващият протест може да бъде учредително събрание на открито
Шофьор с 500 грама фентанил залови полицията в Пловдив
В контекста на черния пазар това количество представлява изключително сериозен обем поради високата токсичност и силата на действие на този вид опиати.
Порязаха с 5 милиона евро парите за вероизповеданията
Стъпките в тази посока се предприемат заради огромния дефицит, който управляващите се опитват да намалят с мерки, които нямат нищо общо с реформи