12 Август, 2026

Колко много тъга и патила ще изпита целият български народ...

Колко много тъга и патила ще изпита целият български народ...
Авторът

Д-р Любомир Канов

Колко много тъга и патила ще изпита целият български народ, поради простата неспособност на неговите политически лидери да признаят, че не са прави, че са сгрешили? Само заради това, ще страдат милиони хора и вероятно техните поколения. Винаги е било така:

Никой днешен български мъж не умее да каже, че е недостатъчно умен за поста, който заема и да го напусне смирен. Фактът, че вече го е заел, за съжаление мобилизира в него неудържим напор да показва пред другите, че е бил прав. Винаги и във всичко! Когато съгреши дори!

Какво стои в основата на това, ли? 

В основата на това стои липсата на Доблест. Забравена вече дума. Изкоренена с избиването на немногобройният български елит, затриването на пред-комунистическото българско офицерство, прогонването на останалите несъгласни и “неставането” на техните потомства.

Доблестта се възпитава трудно и е родната сестра на Благородството, Храбростта и Отговорността към Отечеството. 

Останалото е История.

Сподели:
Ешерихия коли и ентерококи са 4-5 пъти над нормата край Свети Влас

Ешерихия коли и ентерококи са 4-5 пъти над нормата край Свети Влас

Затвориха плаж "Изток". Причината за замърсяването е спукана тръба при заустването на отпадните води от частната пречиствателна станция във ваканционно селище "Елените".

Двама мъже паднаха от хидроплан край Несебър, единият загина, другият е тежко ранен

Двама мъже паднаха от хидроплан край Несебър, единият загина, другият е тежко ранен

Служители на близката водна база видели инцидента и влезли с джетове в морето, за да помогнат на двамата мъже

Гълъб Донев: Минималната заплата трябва да е 50% от средната основна заплата

Гълъб Донев: Минималната заплата трябва да е 50% от средната основна заплата

Предвижда се веднъж на четири години да бъде извършвана оценка дали минималната работна заплата е адекватна

Коментари (0)