Остава само министър Аврамова да се яви на изслушването, след като в петък демонстративно напусна заседанието
Временната комисия за ревизията на управлението в последните 10 години с председател Мая Манолова от коалицията „Изправи се! Мутри, вън!“ ще заседава отново в понеделник. Тогава ще бъде изслушан регионалният министър в оставка Петя Аврамова за начина, по който за харчени публични средства за високоскоростни пътища.
От комисията съобщиха, че на заседанието са поканени също председателят на Агенция "Пътна инфраструктура" и директорът на държавното дружество „Автомагистрали“.
В петък вечер по време на заседанието на комисията Петя Аврамова напусна демонстративно. Тя отказа да отговаря на въпроси за „Автомагистрали“ и нарече политически пиар действията на временната комисия
Още от Улицата
Дискусия по Националния план за възстановяване на природата предложи решения
Експерти предложиха изграждане на противопожарни ивици в горите по границите със селскостопански площи, ивици от дървета и храсти по краищата на земеделските площи за опазване на птиците, картиране и възстановяването на торфища, поддържане на зелени покриви и градини пред блоковете и др.
WSJ: Горещите вълни завариха Западна Европа неподготвена
Европа е инвестирала сериозно в производството на вятърна енергия, но това може да се окаже проблем по време на жегите, защото вятърът е склонен да затихва при горещините
Проф. Рачев: От днес за 5 дни пускаме големия грил...
Климатологът предупреждава, че бруталната жега от Западна Европа ще атакува и Балканите, времето е само за почивка