Българинът възнамерява да се върне на терена на 31 декември, когато е двубоят срещу Бенгалуру
Контузия мъчи футболната легенда Димитър Бербатов. Той я получи по време на мача срещу Гоа и макар да не е много сериозна, футболиста ще трябва да я лекува поне 20 дни.
Българският нападател разкри, че болките от мача срещу Гоа, заради които бе сменен принудително в 4-а минута, са получени от мускулно разтежение. Бербо обаче има намерение да се върне на терена за двубоя срещу Бенгалуру, който ще се игра на 31 декември.
След излизането на българина в събота отборът му допусна тежка загуба от Гоа с 5:2. Така Керала Бластърс след четири кръга в индийската Супер лига има само три точки.
Още от Светът
Скандално! МОК отмени санкциите срещу Русия и върна руските спортисти на международните турнири
От комитета заявиха, че Олимпийският комитет на Русия вече не включва в състава си регионални спортни организации от окупираните територии на Украйна
"ФИФА премина червената линия" - УЕФА за отменения червен картон на Балогън
Решението е "безпрецедентно, неразбираемо и несправедливо"
Блатер: Накъде отиваш, ФИФА - червени картони не се отменят с политически обаждания
Той реагира остро срещу намесата на Доналд Тръмп за отмяна на наказанието на Фоларин Балогун