Кацаров твърдеше, че Ангелов довел Александровската болница до фалит
Депутатът от ГЕРБ и бивш министър на здравеопазването Костадин Ангелов осъди Стойчо Кацаров заради твърденията му, че Ангелов довел Александровската болница до фалит.
Припомняме, Кацаров също беше здравен министър - в първото и второто служебно правителство на Стефан Янев.
Новината за присъдата беше огласена от Костадин Ангелов на страницата му във Фейсбук.
"Истината е като водата. Винаги си намира път. И винаги съм вярвал в това.
Доказаните клеветници и лъжци трябва да си плащат за вредите и щетите, които нанасят с думите си." - написа писа той.
Кацаров е осъден на 50 хил. лв. за клевета.
Още от Закон и ред
ЕС ще разполага от неделя с правомощия да прилага знаковия си закон за изкуствения интелект
Новите правила забраняват използването на AI за предиктивна полицейска дейност, системи за разпознаване на емоции на работното място или в училищата, както и AI, който манипулира човешкото поведение
Симона Пейчева: Съдействам на разследването за смъртта на Владимир Янков, не се укривам
"Моля всички медии да се въздържат от разпространяване на неверни твърдения и внушения, които засягат не само моето име, но и близките ми"
Министър Демерджиев: Има заподозрени за убийството на бизнесмена Владимир Янков
По думите му, към момента няма данни шампионката по художествена гимнастика Симона Пейчева да е замесена