5 Декември, 2025

Костадинов: ГЕРБ е младши треньор на Пеевски, той дърпа конците на властта

Костадинов: ГЕРБ е младши треньор на Пеевски, той дърпа конците на властта

снимка: БГНЕС

Недоумявам поведението на БСП и ИТН - те слепи ли са или просто са "гьонсурати" да не виждат кой управлявава в държавата

Ситуацията след вчерашната декларация на ДПС е различна. Но вече е ясно, че това правителство е на Делян Пеевски, отсече лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов преди днешния вот на недоверие към кабинета "Желязков". 

Според него именно Пеевски дърпа конците на властта. И напомни на "Има такъв народ" и БСП, че са влезли в управлението, за да изолират лидера на ДПС - Ново начало от властта.

"Затова станаха патерица на ГЕРБ. Сега обаче са патерици и на Пеевски. Пеевски не е в управлението, той го притежава", коментира още Костадинов, изрявайки недоумение дали БСП и ИТН не са слепи или просто са "гьонсурати".

Според лидера ГЕРБ вече е младши партньор на Пеевски и отправи питане към ПП-ДБ дали не страдат от "политическа шизофрения", че подкрепят правителството на Делян Пеевски, а казват, че няма да подкрепят вота на недоверие.

Костадинов се опасява както за продънение бюджет, така и за бъдещето на кабинета, който ако продължава да работи така, проблемите в страната ще продължат да се задълбочат. 

Сподели:

Коментари (1)

  • 13:24, 16 Април, 2025

    А на теб ти дърпат конците от маZква. Нечистоплътно създание

    Отговор
Радев трябва да бъде спрян! Поставя държавата в угода на Москва

Радев трябва да бъде спрян! Поставя държавата в угода на Москва

България се нуждае от национална отговорност, а не от партиен и политически егоизъм!

Правителство, синдикати и работодатели се споразумяха за Бюджет 2026

Правителство, синдикати и работодатели се споразумяха за Бюджет 2026

"Заплатите в сектор сигурност и отбрана се отвързват от средната заплата. С 450 млн. евро се намалява капиталовата програма. Разходите са в 40,1% от БВП на страната."

Желязков: Заделихме средства в бюджета за нова летателна техника за гасене на пожари

Желязков: Заделихме средства в бюджета за нова летателна техника за гасене на пожари

Сключени са договори за осигуряване на пожарни автомобили, безпилотни летателни средства, мобилни системи с голямо налягане и специализирано облекло