Жителка на абатството Дарли в британското графство Дърбишир се оплака, че нейните домашни любимци са откраднали от съседи имущество за 305 британски лири, съобщава The Sun, цитиран от Дарик.
Дона Хибърт се опитва да върне на собствениците нещата, откраднати от двете й котки клептомани. Сред откраднатите вещи има маркови обувки и скъпо бельо. Веднъж животните дори донесли портфейл, но той се оказа празен.
Хибърт разпространи публикация в социалните мрежи, за да покаже на съседите нещата, донесени от домашните любимци.
Защо котките са сред най-загадъчните домашни любимци
Според жената тя се срамува от животните си. „Котките ми са крадци. През годините са пренесли много неща през котешкия люк... Имам бейзболна шапка, колбаси, котешки лакомства, чехли, чорапи и дори ботуш! Ако са ваши и искате да си ги върнете, пишете ми в лични съобщения”, настоя британката.
Тя подчерта, че често си мисли как някой може да види котките й да тичат с тези неща в устата им. „Прецених, че е най-добре да започна да публикувам артикули тук, защото съм сигурен, че някой полудява, когато не може да си спомни къде е сложил предмета. Не става дума за вас!", успокоява тя.
Според жената котките са й донесли и еластични бинтове, кухненски кърпи и гъби.
По-рано беше съобщено, че във Великобритания котка на име Тео открадна пари от млекар и ги занесла у дома. 8-годишният домашен любимец отишъл до къщата на съсед и взел торба с пари, предназначена за човек, който разнася мляко.

снимка: БГНЕС
Сред откраднатите вещи има маркови обувки и скъпо бельо на стойност 350 британски лири
Фактор
Още от Клюки
Великобритания пусна нова монета с лика на легендарния Джон Ленън
Като основател на „Бийтълс“, а също и като солов изпълнител, Ленън е носител на множество награди, включително седем награди „Грами“.
Подкрепа или интерес? PR кампанията на Тръмп в подкрепа на Мъск
Последно проучване, проведено от SSRS по поръчка на CNN, разкри, че Илон Мъск има по-висок процент на неодобрение в сравнение с настоящия президент Тръмп. Анкетата показва, че 62% от респондентите смятат, че Мъск няма „правилния опит“, за да прави промени в начина, по който функционира правителството, а 61% заявяват, че той няма „правилната преценка“ за подобни действия.
Известна изпълнителка заряза езика на окупатора, пропя на украински
Украинска звезда Лобова, която говорела и пеела само на руски език, проговорила на укаински по време на концерт в Париж, изразявайки своята подкрепа за Украйна и срещу войната на Путин