24 Юли, 2026

Край на "Игра на тронове"!

Край на "Игра на тронове"!

Актьорите се сбогуват със сериала, в очакване на нови приключения

Приключиха снимките на всички сезони на сагата, която пренаписа историята на телевизионните продукции. Култовият сериал „Игра на тронове“, който е сочен за най-добрия на нашето съвремие, вече има всичките си кадри.

Актьорите се сбогуваха с продукцията, като на последния си снимачен ден всеки един от тях публикуваше пост в Инстаграм, съобщава Вести.бг. Мейси Уилямс, която играе ролята на Аря Старк също „изпя“ лебедовата си песен, която може би издава и част от сюжета на сезона.

Снимките приключиха в Белфаст. От хаштаговете на Мейси може би става ясно, че нейната героиня ще е последната оцеляла от рода на Старките.

„Сбогом, Белфаст. Сбогом, Аря. Сбогом, „Игра на тронове“. Имахме невероятно щастие. Предстоят нови приключения“.

„Последната останала жена“ е и посланието, което дава заключението на феновете, че именно тя ще оцелее до края.

А какво ще се случи – предстои да разберем през април следващата година, когато излиза последният сезон на сагата.
Сподели:
"Пчела в бутилка" на Иванка Гръбчева: Как БНТ изпра комунистическата пропаганда под формата на „изкуство“

"Пчела в бутилка" на Иванка Гръбчева: Как БНТ изпра комунистическата пропаганда под формата на „изкуство“

В България носталгията по комунизма набъбва като гъба след дъжд. Само в такава гъбена среда може да се излъчи в национален ефир подобна откровено реставраторска естетика

Как да си служите с цитати на велики личности, без да ви личи, че сте прости

Как да си служите с цитати на велики личности, без да ви личи, че сте прости

Невежеството трудно се скрива, особено ако не сте чели авторите, които цитирате

Отличиха „Градинарят и смъртта“ на Господинов с национална награда на Италия

Отличиха „Градинарят и смъртта“ на Господинов с национална награда на Италия

Наградата е присъдена за италианското издание на романа. Отличието е връчено в малкото средновековно каменно селище Абатеджо.

Коментари (0)