Когато бях с Covid, бях в добро настроение. Учудвам се на психиката си, защото положението беше много сериозно. Изкарахме го на шега, но беше в момент, в който не ми позволи да се подготвя. Аз съм боец, излизам и се бия. Трудностите са това, за да ги преодоляваме. Един Covid не може да не уплаши. Разбира се, мерките трябва да се спазват”, разказа Кубрат Пулев в ефира на Нова ТВ. Боксьорът изкара вируса дни преди срещата си с Антъни Джошуа.
Според него ключът към доброто здраве е редовна тренировка, разходки в планината и правилно хранене. Пулев сподели и впечатленията от двубоя на брат му – Тервел, в Танзания.
„Винаги съм критичен към себе си и близките ми. Тервел може много повече, има много качества. Понеже година и нещо не беше играл, не успя да се отпусни. Противникът игра много „мръсно”, каза той.
Той сподели, че с брат си работят добре заедно и се подкрепят. Не се изправят един срещу друг в спаринг двубой, тъй като и двамата не отстъпват и се стига до сериозни битки.
![Кубрат Пулев: Изкарах Covid като на шега, но аз съм боец и един вирус не може да ме уплаши](/static/downloads/uploads/Images_3/K/kubrat-pulev_2_.jpg)
Кубрат Пулев
Боксьорът изкара вируса дни преди срещата си с Антъни Джошуа
Фактор Фактор
Още от Клюки
Филм с Мария Бакалова взе приза за независимо кино в Санта Барбара
Научнофантастичната лента O Horizon, с елементи на драма и комедия, получи наградата Panavision Spirit на филмовия фестивал в САЩ
Скарлет Йохансон в съдебна война със злоупотребите на AI
Потенциалът за реч на омразата, умножен от AI, е много по-голяма заплаха от всеки отделен човек, който поема отговорност за това
Анджелина Джоли иска да му го върне на Брад Пит
Животът на Джоли напоследък не върви добре. Синът ѝ Пакс претърпя отново катастрофа, тя не бе номинирана за „Оскар“ ...