17 Август, 2026

Кубрат Пулев: Отлагат мача ми с Джошуа заради коронавируса

Кубрат Пулев: Отлагат мача ми с Джошуа заради коронавируса

Дългоочакваният мач за световната титла по бокс в тежка категория между Кубрат Пулев и Антъни Джошуа няма да се състои на 20 юни. 
Вестта съобщи самият Пулев. Според него сблъсъкът ще бъде отложен най-малко с няколко месеца заради ситуацията с COVID-19 по света.

"Няма как да се осъществи на 20 юни, макар че аз съм готов. Мачът ще бъде няколко месеца по-късно, най-вероятно към края на годината", заяви той пред БТВ.

Преди два дни мениджърът на британеца - Еди Хърн, разкри пред "Скай спортс", че двубоят вероятно ще бъде преместен за юли.
Сподели:
Скандални разкрития на „Politico“ за "Росатом" поставят под въпрос унгарската  АЕЦ „Пакш две“

Скандални разкрития на „Politico“ за "Росатом" поставят под въпрос унгарската АЕЦ „Пакш две“

Изданието се позовават на автентични поверителни документи, свързани с изграждането на египетската атомна централа "Ел Дабаа", уличаващи руската компания в нарушаване на правилата за безопасност и сигурност, което поставя Петер Мадяр в сложна ситуация

Ураганът “Лала” потопи Хавай, остави 200 000 жители без ток

Ураганът “Лала” потопи Хавай, остави 200 000 жители без ток

Природната стихия засегна южните райони на острова с внезапни наводнения, определени от представители на местните власти като “невиждани досега”

ЕС ще удари Русия с нови санкции наесен - готви най-мащабния си проект

ЕС ще удари Русия с нови санкции наесен - готви най-мащабния си проект

В интервю за германския вестник “Велт” естонският премиер и върховен представител на ЕС Кая Калас посочи, че натискът трябва да продължи, докато Русия не прекрати войната си в Украйна

Коментари (0)