13 Януари, 2026

Кубрат Пулев: Слави Трифонов тотално излъга хората, скри се

Кубрат Пулев: Слави Трифонов тотално излъга хората, скри се

Кубрат Пулев

Нямам изкушение за политиката. Дойдоха много хора, но не ме изкушиха. Много пъти са ми предлагали да стана министър. Не мога да загърбя интереса на спортистите и да гледам нечий друг интерес".

Това каза пред Би Ти Ви Кубрат Пулев. На въпрос дали вижда бъдеще в политиката той отговори, че не е мислел задълбочено по този въпрос.

"Преди време беше такава ситуацията, от много места ме агитираха. Нямам болни амбиции. За мен е важно, ако има смисъл, да видя, че реално ще има максимален ефект, който да помогне на българския народ", каза Пулев.

"Предвиждах, че това ще се случи и за "Има такъв народ", за Трифонов. Просто не мога да повярвам, че хората му гласуваха толкова голямо доверие. Не искам да говоря срещу някого, но тотално излъга хората. Той дори не се показа, той се скри", смята Кобрата./БГНЕС

Сподели:

Коментари (0)

Образователният министър: Строим над 100 училищни физкултурни салона в цяла България

Образователният министър: Строим над 100 училищни физкултурни салона в цяла България

По-рано министърът на образованието и науката Красимир Вълчев откри и нова STEM среда в 8. СУ „Арсени Костенцев“. Тя се състои от STEM център и шест високотехнологични оборудвани и свързани класни стаи

Координационен център за еврото: БНБ е изтеглила почти 50% от левовете

Координационен център за еврото: БНБ е изтеглила почти 50% от левовете

"Няма проблеми при разплащането с банкови карти, снабдете се с необходимите банкноти и монети в евро, не чакайте последния момент. Всеки търговец може да си ги набави от търговските банки", заяви председателят на Координационният център към Механизма за еврото Владимир Иванов

Радев обяви кога връчва втория мандат

Радев обяви кога връчва втория мандат

Втората възможност за съставяне на правителство обаче също изглежда обречена след изявленията на лидерите на ПП-ДБ