28 Юни, 2026

Куриоз: Служителка на КАТ отказва да взима пари за глоби

Куриоз: Служителка на КАТ отказва да взима пари за глоби

Читател на Faktor.bg сигнализира за куриоз в КАТ-Търговище. "Служителка на гише 7 в 9:20 часа отказа да вземе парите, които трябваше да платя за глоба с електронен фиш, връчен на 13-и септември. Оказа се, че имам и предишен фиш, който тя не можела да ми връчи. Плащал съм за нарушение и преди това в подобна ситуация, но никога други служители не са отказвали да приемат пари на фона на пословичния и болезнен за пътната полиция проблем с несъбираемостта на глобите", сподели шофьорът. 

Той допълни, че е подал жалба за нарушението, което е направила служителката и допълни, че глобите може да се платят по банков път или чрез Изипей, но системата на КАТ невинаги отчита, че са покрити. 

Сподели:
Националпопулизъм - това ли е стратегията на премиера Радев за страната и региона?

Националпопулизъм - това ли е стратегията на премиера Радев за страната и региона?

Отговорът произтича от двусмислените отношения с ЕС и Русия, войната в Украйна, справянето със слабия бюджет и липсата на антикорупционни мерки

Любомир Николов: МВР издирва Петьо Еврото поне на три локации

Любомир Николов: МВР издирва Петьо Еврото поне на три локации

Във връзка със Стоян Мавродиев и. д. главен секретар на МВР посочи, че вероятно в края на месеца ще се гледа делото му за екстрадиция, което ще позволи или няма да позволи връщането му в България

Злите езици или грозната истина? Бивш премиер държал бизнеса с мантинелите в България?

Злите езици или грозната истина? Бивш премиер държал бизнеса с мантинелите в България?

Вътрешният министър Иван Демерджиев разкри в ефира на БНТ, че се проверяват две фирми, свързани с доставянето на мантинели, за които имат сериозни съмнения, че зад тях стои една и съща фигура

Коментари (0)