28 Юни, 2026

Куриоз: Служителка на КАТ отказва да взима пари за глоби

Куриоз: Служителка на КАТ отказва да взима пари за глоби

Читател на Faktor.bg сигнализира за куриоз в КАТ-Търговище. "Служителка на гише 7 в 9:20 часа отказа да вземе парите, които трябваше да платя за глоба с електронен фиш, връчен на 13-и септември. Оказа се, че имам и предишен фиш, който тя не можела да ми връчи. Плащал съм за нарушение и преди това в подобна ситуация, но никога други служители не са отказвали да приемат пари на фона на пословичния и болезнен за пътната полиция проблем с несъбираемостта на глобите", сподели шофьорът. 

Той допълни, че е подал жалба за нарушението, което е направила служителката и допълни, че глобите може да се платят по банков път или чрез Изипей, но системата на КАТ невинаги отчита, че са покрити. 

Сподели:
Първан Симеонов: Да не се окаже, че ще остане моделът без Борисов и Пеевски

Първан Симеонов: Да не се окаже, че ще остане моделът без Борисов и Пеевски

ГЕРБ и ДПС бяха предишната партия-държава. Сега като че ли има нов шеф...ПБ ще трябва да вземе завоя, колкото й да е трудно

Радев незабавно да прекрати опита да бъде закрита Комисията по досиетата

Радев незабавно да прекрати опита да бъде закрита Комисията по досиетата

Атлантическият съвет на България (АСБ) изразява в своя позиция, че подобен въпрос не следва да бъде решаван чрез бюджетни процедури, а чрез открит законодателен процес, с активно обществено участие

"Възраждане": Отиваме самостоятелно на изборите за президент

"Възраждане": Отиваме самостоятелно на изборите за президент

Ако кандидатът ни е достатъчно силен и разпознаваем, той може да събере много сериозна подкрепа, особено на фона на очевидно сгромолясващото се пред нас управление на Радев, заяви Костадин Костадинов

Коментари (0)