Димитър Бербатов взе висше образование днес, след като получи дипломата си за бакалавър в НСА “Васил Левски” по “Спортен мениджмънт”, съобщава sportal.bg.
“Заедно със своите колеги, не толкова известни, но също толкова талантливи момичета и момчета, Берабатов показа високо ниво на знания, обвързвайки теорията с практиката, и получи отлична оценка от изпитната комисия. Бербатов бе редовен студент, индивидуално обучение в специалността към Треньорски факултет на НСА, а негов научен ръководител през годините на следването му бе проф. Бисер Цолов”, разкриха от НСА.
Димитър Бербатов изявил своя интерес да продължи с обучението си в академията през есента, когато ще запише магистърска програма „Спортен мениджмънт“. Така той ще тръгне по стъпките на други наши родни спортисти, които също избраха специалността – Йордан Йовчев, който взе своята диплома през ноември миналата година, Николай Бухалов и Евгени Иванов – Пушката, на които им предстои дипломиране. От следващата учебна година НСА ще предлага и дистанционно обучение по специалността.
Още от Клюки
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук