Китаристът на американските групи Aerosmith и Hollywood Vampires Джо Пери припадна на сцената по време на концерт в Ню Йорк, предаде РИА Новости. 65-годишният музикант изпадна в безсъзнание, докато свиреше пред няколко стотици души в Бруклин и закаран в болница. На официалната страница на Пери пише, че неговото състояние е стабилизирано.
"Ние много благодарим на феновете за оказаната подкрепа. Той вече у дома при своите близки", се посочва още в съобщението. Aerosmith е създадена в Бостън (Масачусетс) през 1970 г. Групата има 15 студийни албума. Рокаджиите свириха в София през 2014 г. Пери е сред основателите на бандата. В края на 70-те той напуска Стивън Тайлър и компания, но няколко години по-късно се връща. В момента той участва и в другата си формация Hollywood Vampires, в която участва и Джони Деп.
Още от Клюки
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук