Половинката на барабаниста Венелин Венков от "Шоуто на Слави" - Невена Цонева призна, че е заплашвана от музикалната продуцентка Саня Армутлиева. "Имах и предупреждения как да се държа по участия и по интервюта. Аз приключих договора си с "Universal music", защото не са разпределяли приходите ми между ПРОФОН и мен коректно", първата шампионка на "Music idol" пред БТВ. Тя е прекратила договора си с музикалното дружество пет години. Тя добави, че от организацията не са й давали обяснение къде са отивали нейните приходи от участия и много клаузи от договора не са изпълнени коректно. Заради договора си с фирмата на Саня, Невена не успява да участва в шоуто на Слави "Dancing stars", оплака се певицата.
"Изпращали са ми за всяко участие нотариална покана за съд. Трябваше да участвам в Dancing Stars, но получих такава покана за съд, заведох дело и го спечелих, спечелих дело срещу тях за втори път. Това Саня го отрича", добавя информация за скандала срещу продуцентката Саня Армутлиева, започнат от Рут Колева.
Още от Клюки
„Франкфуртер Алгемайне Цайтунг": Хокон VIII наследи короната в бурни времена за кралския двор
Хокон и Мете-Марит отпразнуваха сребърната си сватба този вторник. Те имат две деца - Ингрид Александра и Свере Магнус.
Принц Хари и Меган Маркъл с изненадващо решение: Връщат се във Великобритания
Къде точно във Великобритания ще се установят, засега се пази в тайна. Знае се само със сигурност, че имотът няма да е собственост на кралския двор
Уплашеният путинист Киркоров се обърна към руснаците със сълзи заради атаката на украински дронове
В крайна сметка решил да запише видео, в което заявява, че се тревожи за безопасността на своите фенове и затова ще спазва „всички правила“ и ще излезе на сцената след края на тревогата.