26 Декември, 2025

Племенницата на Вапцаров къта рокли на Лиз Тейлър

Племенницата на Вапцаров къта рокли на Лиз Тейлър

Мая Вапцарова разказа пред водещата Лора Крумова, че Тейлър обичала да подарява роклите си, защото никога не ги обличала втори път. Режисьорката пък ги давала на младите актриси, които много се въодушевявали от това.

Преди години Вапцарова е работила като помощник режисьор в Меката на киното. Там се започнала със звездата и неволно станала свидетел на много моменти от живота на холивудската знаменитост. Режисьорка не веднъж  била очевидец на бурните любовни драми между Лиз и Ричард Бъртън. Доста често разглезената актриса отнасяла и яки шамари зад кулисите от любовта на живота си.

Веднъж Вапцарова трябвало да отпрати друг сексимвол на Холивуд по онова време по заръка на Елизабет. Наложило се българката да премести в друг хотел конкурентка на доста суетната Лиз – красавицата Ракел Уелш, за да не са близо една до друга. 

Мая Вапцарова се познавала и с Беназир Бхуто, която учела в САЩ. В разговор между двете Беназир й споделила, че има желание да се върне в родината си, защото иска да промени Пакистан и да направи страната си светска държава. 

Сподели:

Коментари (0)

Брадли Купър официално поиска ръката на Джиджи Хадид от нейната майка

Брадли Купър официално поиска ръката на Джиджи Хадид от нейната майка

Според Daily Mail Джиджи и Брадли сериозно обмисляли да предприемат следващата важна стъпка във връзката си през 2026 г., но е изправен пред изпитание...

Мишел и Роб Райнер от Лос Анджелис са починали от наранявания с остър предмет

Мишел и Роб Райнер от Лос Анджелис са починали от наранявания с остър предмет

Въпреки че Ник Райнер е обвинен в убийството на родителите си - известният режисьор и съпругата му - все още е известно много малко за обстоятелствата, довели до предполагаемото деяние

ФБР агенти претърсили за документи бельото на Мелания Тръмп

ФБР агенти претърсили за документи бельото на Мелания Тръмп

„Имал съм и по-големи проблеми. Тези животни се опитаха да ме нападнат в Мар-а-Лаго и влязоха в гардероба на жена ми", коментира Доналд Тръмп