Русокоса красавица от Бургас е оплела в мрежата на любовта победителя от „Х фактор”. Това разкрива рокаджията Славин Славчев в интервю за Topnovini.bg.
Чаровницата се казва Свилена Николова и е с няколко години по-малка от него. От тази есен учи в НАТФИЗ „Кръстьо Сарафов” в София и вече живеят заедно.
„Няма определена дата, на която да кажем, че пътищата ни са се събрали. По-скоро нещата между нас се случиха постепенно”, казва Славин.
Двамата са се запознали случайно чрез Фейсбук. Това станало в период, в който хиляди хора искали приятелството на певеца в социалната мрежа и бургазлийката била една от тях. Въпреки че рокаджията не обръщал голямо внимание на това кого приема, случайно или не, профилът на Свилена му направил много голямо впечатление.
„Тотално се вцепених, когато видях профилната й снимка. Бях поразен от очите й и въобще от излъчването й. После за пръв път в живота си се престраших да пиша на момиче първи и пак, естествено, чрез музика започна комуникацията ни”, разкри Славин пред Topnovini.bg.
Той видял в профила на Свилена каква музика харесва и разбрал, че двамата имат много допирни точки в това отношение. И така, от дума на дума, разговорите помежду им станали все по-дълги и обширни. За първи път се видели на един концерт на участници от „Х Фактор” в Бургас и от тогава са неразделни.
„Тя е вълшебна, прекрасна и много я обичам”, казва Славин за бургаската си любов.
Още от Клюки
Чудо-невиждано! Глобиха сина на фолкаджията Тони Стораро - Емрах, бръмчи с Porsche през пешеходната зона на Созопол
Кадрите са заснети в събота следобед. Въпреки дъждовното време автомобилът на по-малкия син на певеца преминава през парк с алеи и детска площадка – място, което през активния туристически сезон ежедневно се използва от стотици туристи и семейства с деца.
Григор Димитров след победата: Предстои ергенско парти и сватба, сестрите Уилямс ще ги организират
"Късметлия съм да имам такива хора до себе си и се чувствам свободен да ги попитам за абсолютно всичко. Те притежават големи сърца, забавлявали сме се толкова много заедно", пиеше той
Мъжете и жените ревнуват различно – науката обяснява защо
Различната природа на ревността при мъжете и жените е причината изневярата да се изживява по различен начин от силния и слабия пол