Китаристът на култовата група Queen Брайън Мей е с COVID-19, съобщи самият той в Instagram. Там той написа, че е видял „страховитата втора червена линия“, визирайки позитивен тест за коронавирус.
„Този шокиращ ден дойде и за мен. Страховитата втора червена линия. Бяха няколко отвратителни дни, но сега вече съм добре и ще разкажа скоро. Моля грижете се за себе си, добри хора. Това нещо е страшно заразно. Наистина не искате да ви развали коледните празници“, написа легендарният китарист.
Към момента се знае, че „Омикрон“ успява да пробие защитата от ваксинирани и на преболедували, макар че като заболяване преминава относително по-леко.
Още от Клюки
Мъжете и жените ревнуват различно – науката обяснява защо
Различната природа на ревността при мъжете и жените е причината изневярата да се изживява по различен начин от силния и слабия пол
Изгоненият от дома си Мики Рурк остана без зъби, фенове се тревожат за състоянието му
Появата му в този окаян вид идва само няколко месеца след като съд в Лос Анджелис постанови той да бъде изведен от наетото си жилище заради близо 60 000 долара неплатен наем
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент