28 Юли, 2026

Лена Бориславова: Правилата за избор в КЕВР не са мои, а на коалицията

Лена Бориславова: Правилата за избор в КЕВР не са мои, а на коалицията
Лена Бориславова

Правилата за избор на шеф на КЕВР не са мои персонални правила, а колективно решение на управляващата коалиция. С тях и с кандидатурата на Станислав Тодоров се съгласиха всички партии в коалицията, включително бяха подкрепени в зала от г-жа Ива Митева и г-н Тошко Йорданов. Това пише във "Фейсбук" началникът на кабинета на Кирил Петков Лена Бориславова. „Няма обективни и професионални аргументи зад поименната нападка срещу мен, като се има предвид, че всички гласуваха единодушно. Най-добрата атестация за политическа зрялост е да умееш да губиш с достойнство“, пише тя.
Сподели:
Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си

Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си

"Нотата на Иран от днес не е изключение и не е само до България", разкри той.

Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова  би трябвало да е от “Прогресивна България”

Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова би трябвало да е от “Прогресивна България”

"Тя като че ли повтаря стратегията и тактиката на Румен Радев: казва на всички нещо, което е важно и ключово за тях", посочи политологът.

Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост

Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост

Автобусът по линия №204 е преминал през останалите ленти за движение, скъсал е мантинелата и е навлязъл в платното за насрещно движение, където удря друга мантинела. В спешното отделение на болница "Пирогов" са откарани двама пострадали.

Коментари (0)