5 Декември, 2025

Лео ди Каприо ще играе Франк Синатра в новия филм на Скорсезе

Лео ди Каприо ще играе Франк Синатра в новия филм на Скорсезе

Леонадро ди Каприо и Мартин Скорсезе, снимка: EPA/BGNES

Дженифър Лорънс ще влезе в образа на Ава Гарднър

Един от най-успешните тандеми в киното Мартин Скорсезе и Леонадро ди Каприо се завръща с нов филм. Лентата разказва за живота на легендарния Франк Синатра, а ди Каприо ще се въплъти в образа на големия американски актьор и певец.

Към носителя на "Оскар" за филма "Завръщането" се присъединява и отличената за главна женска роля във филма "Наръчник на опимиста" Дженифър Лорънс ("Игрите на глада"). Тя влиза в образа на друга любимка на кино феновете - акрисата Ава Гарднър, която е втората съпруга на Франк Синатра.

След като получи 10 номинации за "Оскар" за историческия епос „Killers of the Flower Moon“, 81-годишният режисьор е начертал следващите си няколко проекта. Източници казват, че той планира да заснеме два филма: първият за Исус Христос, а вторият за Франк Синатра. 

Проектът "Синатра" може да срещне някои пречки. Дъщерята на легендарния певец Тина Синатра управлява наследството на баща си и все още не е дала своята благословия за филма. Точно Гарднър разбива брака на певеца с Нанси Барбато, която е майка на Тина.

Въпреки това Скорсезе вече е заел със задачата да създаде новата си лента.

Сподели:

Коментари (0)

Коледна магия в София: Къщичката на сп. „Вишнева“ грейна в украси и светлини

Коледна магия в София: Къщичката на сп. „Вишнева“ грейна в украси и светлини

„Вишнева“ винаги е била обгърната в легенди. Една от тях е, че е построрена като ловна хижа за цар Борис III и подарена от съпругата му, казват че е използвана за тайни срещи

Три страни бойкотират Евровизия след допускането на Израел

Три страни бойкотират Евровизия след допускането на Израел

Широкото недоволство от войната в Газа доведе до нарастващи призиви Израел да бъде изключен от ежегодния конкурс, който се предава на живо

Сензация: Археолози откриха автентичния гроб на прототипа на Дядо Коледа

Сензация: Археолози откриха автентичния гроб на прототипа на Дядо Коледа

Предполага се, че Крис Крингъл е бил реален човек, живял през IV век (известен още като св. Николай), а мощите му днес се намират в Бари, след дързък грабеж през 11 в. от Турция