22 Юни, 2026

Лепа Брена: При Ванга са идвали Хитлер и много президенти

„... след нея разбрах, че всичко, което правя, е моя съдба и карма. Тя беше сляпа, но ясновидка. Каза ми, че ще отворя къща, сграда, че много хора ще работят с мен и ще пеят – това е „Гранд продукция“. Предсказа, че ще се омъжа за мъж в бяла униформа, че ще раждам само синове“, казва певицатва

Певицата Лепа Брена неведнъж е разказвала за срещата си с Баба Ванга, която ѝ предсказала кариерата, създаването на музикалната компания „Гранд продукция“ и брака ѝ с „мъж в бяла униформа“. Сега тя обяви, че при нея е отивал и диктаторът Адолф Хитлер.

„През 1989 г. бях на турне в България. Ванга беше под държавна закрила. До нея се стигаше, след като платиш на държавата 30 долара, а после те вписваха в списък – имаше палатки и дълги опашки. При нея са идвали Хитлер и много президенти за предсказания. Бях уплашена, не съм склонна към такива неща – харесвам хороскопи, гледане на кафе или карти, а това беше нещо съвсем различно“, разказа Брена и призна, че първоначално е била скептична.

Тя описва и ритуала със захарта, който е трябвало да спази преди срещата. „Не вярвах в това. Спах със захар при Ванга, защото тя поемала моя живот и бъдеще. Не мигнах цяла нощ. Взех три пакетчета захар и непрекъснато проверявах дали не съм ги разсипала. Когато отидох, тя каза: „Ти ли си Лепа Брена?“. Краката ми се подкосиха – жената е сляпа, а ме позна. После добави: „Преди пет години съм написала, че ще дойдеш“.“

Брена разказва, че след тази среща възприятието ѝ за живота се е променило. „Мислех, че сама изграждам живота си, а след нея разбрах, че всичко, което правя, е моя съдба и карма. Тя беше сляпа, но ясновидка. Каза ми, че ще отворя къща, сграда, че много хора ще работят с мен и ще пеят – това е „Гранд продукция“. Предсказа, че ще се омъжа за мъж в бяла униформа, че ще раждам само синове, че мога да имам десет деца и всички ще са момчета, а дъщеря никога няма да имам.“

Пророчицата я поканила да я посети отново през септември на следващата година. „Казах ѝ, че планирам да се пенсионирам, да не виждам никого и да си почина една година, защото съм много уморена. Тя се засмя. Каза ми, че в зряла възраст ще започна работа, която никога не съм вършила, че ще я обичам и ще бъда успешна. „Докато си жива, ще бъдеш Лепа Брена, никога няма да правиш пауза и ще работиш“, това ми каза.“

Скоро след това Брена се запознава със Слободан Живоинович („Боба“), като всеки от тях е зает със своята кариера. „Исках да пътувам и да се забавлявам – ако съм направила нещо, то ще остане. Следващата година почивах в Опатия и чаках Боба да се върне от Скандинавия. Тогава ми се обади Радослав „Рака“ Маринович и ме помоли да го изслушам. Попита ме дали един месец почивка ми е достатъчен и ми каза, че преди шест месеца е договорил турне в България, но не е посмял да ми каже и да го откаже, защото има подписан договор и неустойки. А Баба Ванга ми беше казала, че следващата година през септември задължително трябва да отида при нея. Тя наистина имаше дарба – сляпа, а виждаше бъдещето ти. Разказа целия ми живот.“

Певицата разкрива и подробности за втората си среща с пророчицата. „На 1 септември се качих в автобус с 35 души от бенда и отидохме директно за София. Казах, че отивам при нея и вече не се страхувам – това не беше шега. Втория път ми каза, че моята съдба и карма са да свързвам хората с песни, че ще бъда дълголетна, че ще работя дълго и винаги ще бъда Лепа Брена“, споделя тя в подкаста „Восткаст“. | БГНЕС

Сподели:
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си

Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си

На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент

Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката

Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката

Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми

Отиде си  Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"

Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"

77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук

Коментари (0)