16 Януари, 2026

Летърман иска интервю от Ким Чен Ун, урежда го Денис Родман

Летърман иска интервю от Ким Чен Ун, урежда го Денис Родман

Ким Чен Ун с Денис Родман

Ексцентричният американски спортист посети тази година за пети път Северна Корея

Известният американски телевизионен водещ Дейвид Летърман, който обяви, че ще възобнови кариерата си с ново шоу в Нетфликс, заяви намерението си да вземе интервю от севернокорейския ръководител Ким Чен Ун, съобщи изданието „Hollywood reporter”.

Той имал намерение да интервюира и президента на САЩ Доналд Тръмп, пише БГНЕС. 

"Бих искал да побеседвам с Ким Чен Ун, тъй като стана известно, че в страната му е създаден миниатюрен ядрен заряд, който може да бъде инсталиран на ракета", отбеляза Летърман. "Освен това съм заинтригуван и от прическата му!", пошегува се водещият. 

"Севернокорейците имат ракети, които могат да стигнат до Чикаго. Какво му пречи Чикаго? Ние дали сме във война с този човек?", продължи комикът.
За да вземе интервю от Ким Чен Ун, Летърман ще разчита на помощта на баскетболната легенда Денис Родман, който е отколешен фен на режима в Пхенян.

Ексцентричният американски спортист посети тази година за пети път Северна Корея и подари на лидера на страната книгата на Доналд Тръмп "Изкуството на сделката".

За още новини харесайте страницата ни във Facebook ТУК. Там очакваме и вашите коментари.
Сподели:

Коментари (0)

САЩ получиха покана за военни учения на НАТО в Гренландия

САЩ получиха покана за военни учения на НАТО в Гренландия

Генерал-майор Сьорен Андерсен подчерта, че ученията са свързани със „случващото се в Украйна“, като уточни, че досега не е наблюдавал присъствие на руски или китайски кораби в близост до арктическия остров

Наследникът на Рамзан Кадиров катастрофира жестоко и е в тежко състояние

Наследникът на Рамзан Кадиров катастрофира жестоко и е в тежко състояние

„Пътищата към болницата са затворени, тъй като там е докаран Адам, той се намира в реанимация в безсъзнание, както се говори. Какво точно е състоянието на сина на Кадиров, не знаем със сигурност“, разказва събеседник от Грозни

Албанският премиер вбеси гърците, след като заяви, че не са наследници на Платон и Аристотел

Албанският премиер вбеси гърците, след като заяви, че не са наследници на Платон и Аристотел

След коментарите около изявленията му днес Еди Рама написа в публикация в Екс, че е „изумен от реакцията на някои медии в Атина“, като допълни, че думите му са били „съвсем не тенденциозни, а изпълнени с приятелски хумор,