4 Август, 2026

Манолова го окъса, води 17-годишен по ТВ, готвела го за президент

Манолова го окъса, води 17-годишен по ТВ, готвела го за президент
Мая Манолова, снимка: БГНЕС

Мая Манолова съвсем го окъса откъм кадри. В стремежа си да се хареса на младите хора, бившата омбудсманка доведе в BGonAir 17-годишен ученик, който ѝ бил симпатизант. Младият Александър, вместо заляга над учебниците, беше кавалер на Манолова в студиото. Манолова пък мислела за бъдеще, след 23 години... да го прави президент. Момчето съвсем сериозно се съгласи и прие идеята, като изрицитира няколко от опорките на партията на Манолова. Тя се похвали, че той ѝ пускал изявите в социални мрежи. 

Припомняме, че тя смени визията си, започна да досажда в социалните мрежи на учениците и отново разказа как цените скачат, има криза, ще води политиката за бедните и останалите точки от репертоара. В момента с Нинова са се хванали за цените на дърводобива и се надпреварват коя първа ще затваря границите за износ. От бизнеса им се смеят, защото така или иначе няма износ на дървесина, а цените на дървата ще скочат с 20-30% заради всеобщата криза и няма да има двоен скок, каквито са спекулациите.   

Сподели:
Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие

Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие

Синът на една от най-тежките номенклатури около Тодор Живков и Милко Балев днес демонстрира надменност и откровена простащина, представяйки се за водещ политик в „Прогресивна България“

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят

Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж

Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж

По думите му България за първи път, откакто е член на ЕС и НАТО, води истински самостоятелна външна политика

Коментари (0)