7 Юни, 2026

Манолова на изпит: Кой е по-добрият - "моделът Орешарски" или "моделът Борисов"?

Манолова на изпит: Кой е по-добрият - "моделът Орешарски" или "моделът Борисов"?
Мая Манолова

Обещавам на хората, че ще сме първа политическа сила, заяви лидерът на "Изправи се.БГ"

Обещавам на хората, че ще сме първа политическа сила, народът го поиска, гръмко заяви в предаването "Тази сутрин" на бТВ лидерът на гражданската платформа "Изправи се.БГ" Мая Манолова. Хората поискаха ревизия и поискаха да знаят къде са парите, върна се тя към оскъдния "седящ" протест в събота пред празния Министерски съвет.

Тази политическа сила ще стане първа политическа сила. От утре тръгваме из България, почти заплаши Манолова. "Този път няма да има предварително уговорен мач. Ще има нова битка за Борисов и тя ще бъде спечелена от гражданите. Не ме търсете зад вашите задкулисни игри, Борисов", обърна се Мая към камерата.

На въпрос лява ли партия ще прави, тя отговори: "Няма да правя партия. И какво значи лява и  дясна кражба? Борисов ме молеше да не играя за кмет на София. Те загубиха изборите, аз ги спечелих. Аз не съм била охранител на Тодор Живков. Борисов командирова дузина министри да ругаят срещу мен."

На въпрос: Кой е по-добрият модел - моделът Орешарски или моделът Борисов, Манолова не схвана намека и отговори: "Хората ще кажат." След което се усети и добави: "Това не е въпросът,който вълнува хората."

Манолова се похвали, че изборът на Диана Ковачева означавал, че одобряват работата на омбудсмана, тоест нея, повярва си тя.

В края на разговора Антон Хекимян опита да й затвори устата с "Благодаря, нямаме повече време", но Манолова го парира: Вие благодарите, но аз искам да разкажа за мерките, които предлагам. Водещият запази хладнокръвие и заяви: "19 мерки... Ще ни трябват 19 месеца..." Разговорът приключи.
   



Сподели:
Трима души са загиналите при катастрофата на „Челопешко шосе", други трима са с опасност за живота

Трима души са загиналите при катастрофата на „Челопешко шосе", други трима са с опасност за живота

Прокурор Кънев посочи, че в автобуса е имало и малки деца, които се връщат от училище и ако не са били пожарникарите, „днес щяхме да говорим само за жертви".

Важна информация за участниците във възпоменанието на концлагера "Белене"

Важна информация за участниците във възпоменанието на концлагера "Белене"

Участието в събитието е свободно и напълно безплатно, като за него не се заплащат никакви такси или услуги на гидове

Велизар Шаламанов: Ген. Русев няма качества да подаде сам оставка, вероятно ще го издигнат за шеф на отбраната

Велизар Шаламанов: Ген. Русев няма качества да подаде сам оставка, вероятно ще го издигнат за шеф на отбраната

Преди 7 години платихме първите самолети Ф-16, но от тогава българските ВВС не могат да подготвят инфраструктурата за да ги приемат на летището на Трета авиобаза, както и подготвят необходните 12 пилоти, които да летят на тези натовски самолети. Причината е, че няма желание, защото това ще сложи край на руското влияние в армията, казва експертът

Коментари (0)