24 Февруари, 2026

Манолова: Ние чакаме отговори от БНР кой е оказал натиск, а получаваме заплахи за съд

Манолова: Ние чакаме отговори от БНР кой е оказал натиск, а получаваме заплахи за съд

Мая Манолова

"По повод отвореното писмо на генералния директор на БНР - не разбирам самочувствието на човек, който смята, че коментарите за кризата в БНР засягат собствената му личност и опит", написа кандидатът за кмет на София Мая Манолова във Фейсбук.

"Недопустимо е да се мълчи по въпроса кой е оказал натиск, защо е спрял обект на националната сигурност и как ще гарантира свободата на словото! Чакаме тези отговори от г-н Костов. Но вместо тях има заплахи за съд. Тежестта на поста не е мълчанието на покровителите, а силата на съвестта и отговорността към гражданите", написа Манолова.
Сподели:

Коментари (0)

Буруджиева: Необичайно е за една нощ да бъдат подменени  всичките 28  областните управители

Буруджиева: Необичайно е за една нощ да бъдат подменени всичките 28 областните управители

"Ако искаш да промениш нещо, трябва да действаш радикално", заяви Георги Куртев

Среща-поклон пред героизма на украинския народ - днес, пред храма "Св. София"

Среща-поклон пред героизма на украинския народ - днес, пред храма "Св. София"

Днес българи и украинци се събират у нас, за да изразят своята съпричастност към Украйна, която вече четири години отстоява суверенитета си пред лицето на руската агресия.  

Вторник,  24 февруари, 2025

Вторник, 24 февруари, 2025

Йордан Йовчев, единственият ни гимнастик, участвал в шест олимпиади