Лидерът на "Воля" и зам.-председател на Народното събрание обясни защо партията му не подкрепя ветото на Радев за промените в закона за МВР.
Ние не знаем кой бизнесмен е изпратил есемеса до президента, който да го накара да наложи това вето. Ние не сме информирани, ще го помоля да ни информира, заяви Марешки.
Фактор
Ние не знаем кой бизнесмен е изпратил есемеса до президента, който да го накара да наложи това вето. Ние не сме информирани, ще го помоля да ни информира, заяви Марешки.
Още от България
Калина Андролова: Пиарът на Радев не може да промени ходове на политическа несъстоятелност и грешки
"Той е грим, който подчертава хубавите страни, глупостта остава резистентна. Но широките маси се кефят, те са податливи на елементарни декори", пише тя
Атанас Славов: Радев създаде проблема с "Боташ", сега се опитва да го реши, като междувременно твърди, че няма проблем
Предоговарянето на споразумението с турската компания е добра новина, защото то е неизгодно за България, смята той
Без референдум в Карлово за завода за барут на "Райнметал", реши съдът
Поставените въпроси не са от компетентността на местната власт и не може да бъдат решавани чрез местно допитване